HET NIEUWE BAAN 6

Gepubliceerd op 24 juni 2017
 

 

Beste Tachynezen,


Graag willen wij middels deze mail ons team van 'Het nieuwe baan 6' aan U voorstellen. Wij zijn zes leden met een lang verleden bij Tachys. De club kent een rijke historie aan toernooien waarbij de typische “Tachysgezelligheid” altijd een belangrijke rol heeft gespeeld. Naast de plaatsen die wij al innemen in verschillende commissies denken wij met ons enthousiasme en onze schat aan ervaring, vanuit de bar
van T.V. Tachys van grote betekenins te kunnen zijn voor de club en haar leden.

***
"Samen zijn wij zo'n 134 jaar lid bij de club en beschikken wij over 58 jaar aan horecaervaring"
***

In eerste instantie zou de overdracht plaats gaan vinden op 1 september, echter is alles de laatste weken in een stroomversnelling geraakt en kunnen wij jullie mededelen dat wij vanaf donderdag 29 juni de nieuwe gezichten van het clubhuis zullen zijn. Wij staan met ons team klaar voor iedereen binnen de vereniging, van jong tot oud. Ook staan wij open voor opmerkingen en nieuwe ideëen van jullie kant.

In de eerste weken zullen jullie hier en daar al wat aanpassingen en vernieuwingen tegen komen maar vanaf zaterdag 15 juli zullen wij de jaarlijkse vakantiesluiting gebruiken om alle puntjes op de i te zetten. Op maandag 31 juli ontvangen wij jullie graag weer met ons team van 'Het nieuwe baan 6'

Met sportieve groet,

 

 
 

 Afbeelding

Koen Hopman
Lid sinds 1993
​
Commissielid van de TC, lid van de 50-jaar jubileum
commissie en medeorganisator van het bedrijventoernooi

 

 Afbeelding

 

 

Loes Hopman
Lid sinds 1996

Commissielid van de TC
 

 

 

 Afbeelding

Tom Teurlings
Lid sinds 1993

Commissielid van de CRT en lid van de 50-jaar jubileum
commissie

 

 
 

 Afbeelding

Quinten Dinnessen
Lid sinds 1994

medeorganisator van het bedrijventoernooi​
 

 

 Afbeelding

 

Lars van Bergen
Lid sinds 2010

Voorzitter van de CRT
 

 

 Afbeelding

 

Kees Dinnessen
Lid sinds 1982

Jarenlang actief geweest als commissielid van de CRT en in andere vrijwilligersrollen binnen de vereniging