Najaarscompetitie (NJC)

Hieronder staat de teamindeling voor de Najaarscompetitie 2019. De (c) geeft aan wie de captain van het team is.
De link onder het teamnummer en de klasse linkt naar de stand en het speelschema van het betreffende team op MijnKNLTB.toernooi.nl.

Vrijdag

Competitiesoort Team
Dames Dubbel 17+
Team 1 - 3e klasse
Els Ekvall
Hester van Bommel
Jorieke Leussink
Lisette Wevers
Madelon van Daelen
Marjorie Erdtsieck-Verhorst (c)
Silvia de Heide
Dames Dubbel 17+
Team 2 - 3e klasse
Judith van Ekeren
Kim van Baars
Maaike Brink (c)
Niki Dinnissen
Sanne de Bruijn
Sanne Geurts
Dames Dubbel 35+
Team 1 - 3e klasse
Beppie Bosman
Ine Verhaegh
Ingrid Haanebrink (c)
Marianne Kerkman
Marita van Heesch
Thea de Vries
Heren Dubbel 17+
Team 1 - 2e klasse
Bert Erdtsieck (c)
Bram Janssen
Dennis Keizers
Harm Timmermans
Marcel aan de Brugh
Ton Geurts
Gemengd Dubbel 17+
Team 1 - 3e klasse
Birgit Gradussen
Iris Claessen
Linda Polak
Marloes Jonge Poerink
Gijs Weerden (c)
Mark Wolswinkel
Pieter van der Kruis
Sjors Jansen
Gemengd Dubbel 17+
Team 2- 3e klasse
Evelien Reuvers
Manon Engels (c)
Gijs Wobben
Koen Poelhekke
Gemengd Dubbel 35+
Team 1 - 2e klasse
Cilia Rosendaal
Il Janssen
Lidwine Steentjes-Valk
Suzanne van Ottele (c)
Eddie Kerkman
Hein van Ottele
Lex Onderstal
Gemengd Dubbel 35+
Team 2 - 3e klasse
Anne-Miek de Kleijn
Manon Peters Sengers
Mascha van Vark
Simone Reuters
Armand Schmitz (c)
Pierre de Vries
Yvo Goffin

 

Zaterdag

Competitiesoort Team
Dames 17+
Team 1 - 4e klasse
Davy Pape
Jasmijn Gielens
Jikke Dekkers
Karin Bosman
Nina Laarhoven
Sophie Borggreve (c)
Susanne Jans
Gemengd Dubbel 17+
Team 1 - 2e klasse
Loes Akkerman (c)
Loes Hopman
Nikita Klaver
Koen Hopman
Quinten Dinnessen
Silver de Bruijn
Heren 17+
Team 1 - 1e klasse
Koen van Aalst
Koen van der Heijden
Ludo Verlinden (c)
Martijn van Dinter
Martijn Peters
Niek Gorris
Tom Teurlings
Heren 17+
Team 2 - 3e klasse
Gijs Mahler (c)
Marc Haanappel
Michel Vossenberg
Pieter van den Ende
Pieter Pelser
Ralf Peters
Vincent Wesseling
Heren 17+
Team 3 - 4e klasse
Gijs Vrolijks
Gunther Stamper
Joris Peters
Martijn Roumen (c)

 

Zondag

Competitiesoort Team
Gemengd Dubbel
Team 1 - 2e klasse
Jomy de Fretes
Renske Berends
Job Engel
Raymond Sonderen
Rob Polman (c)
Gemengd Dubbel
Team 2 - 2e klasse
Katja Elmendorp
Monique Hermens
Stefanie Cerneüs-Papen
Frank Papen (c)
Philip Arts
Rob Hermens
8&9-tennis
Team 1 - 2e klasse
Glenda Scanlon
Nicoline Lambers
David Artz
Leo den Uil
Marco Peters (c)

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 24 377 0353

Sportpark De Schoonhorst

Kerkstraat 54
6543 KK Nijmegen