Voorjaarscompetitie (VJC)

Hieronder staat de teamindeling voor de Voorjaarscompetitie 2020. De (c) geeft aan wie de captain van het team is.
Klik op de competitiesoort van een team en je komt direct bij het speelschema en de stand van het betreffende team op MijnKNLTB.toernooi.nl.

Alle speeldata in je agenda zetten? Check het overzicht van de speeldata.

Vrijdag

Competitiesoort Team
Dames Dubbel 17+
Team 1
4e klasse
Els Ekvall
Hester van Bommel
Jorieke Leussink
Lisette Wevers
Madelon van Daelen
Marjorie Erdtsieck-Verhorst (c)
Silvia de Heide
Dames Dubbel 17+
Team 2
4e klasse
Evelien Smidt
Judith van Ekeren
Maaike Brink
Niki Dinnissen
Nila Taminiau
Sanne de Bruijn (c)
Sanne Geurts
Dames Dubbel 35+
Team 1
4e klasse
Beppie Bosman
Ine Verhaegh
Ingrid Haanebrink (c)
Marianne Kerkman
Marita van Heesch
Thea de Vries
Gemengd Dubbel 17+
Team 1
3e klasse
Evelien Reuvers
Kathelijne Wentink
Sanne Verhagen (c)
Gijs Wobben
Jerry Christ
Koen Poelhekke
Luis Garcia Martinez
Gemengd Dubbel 17+
Team 2
3e klasse
Anouk van de Water
Eveline van Offeren
Patty van de Water (c)
Ernst Merks
Louis Schaefer
Wiger Gommers
Gemengd Dubbel 35+
Team 1
Hoofdklasse
Ellen van der Vliet
Maaike Kersten
Susan Smolders
Marc Thijssen
Menno Kolsteeg (c)
Rutger Fuchten
Gemengd Dubbel 35+
Team 2
4e klasse
Brigitte Gillissen
Christel Siebenheller
Simone Walhout
Kees Selten (c)
Martien Oud
Michel Labro
Paul Swinkels
Heren Dubbel 17+
Team 1
3e klasse
Gijs Weerden
Mark Wolswinkel
Pieter van der Kruis
Rob Hermens
Sjors Jansen (c)
Stijn Gradussen

 

Zaterdag

Competitiesoort Team
Dames 17+
Team 1
1e klasse
Anita van de Hof
Fieke Krebbers
Marieke Klomp
Saskia de Graaf
Susan van Petten (c)
Vanessa Hollaar
Dames 17+
Team 2
3e klasse
Annewil Gerritsen
Davy Pape (c)
Joëlle Kraaijenvanger
Laura Ligtenberg
Nina Laarhoven
Gemengd 17+
Team 1
2e klasse
Aniek Geurts
Loes Hopman
Marieke Vollebregt
Nikita Klaver
Bram Verhoeven
Gijs Mahler (c)
Gijs Oxener
Gemengd 17+
Team 2
4e klasse
Loes Akkerman
Natasja Jacobs
Sanne Nicolaes
Brian Belfor
Johny Nicolaes (c)
Gemengd 17+
Team 3
4e klasse
Dorine Winkels (c)
Federica Lamont
Marianthi Flammos
Sandra van Helsdingen
Floris Donkers
Maurice Even
Nick Walterbos
Gemengd 17+
Team 4
4e klasse
Anne Drummen
Jasmijn Gielens (c)

Karin Bosman
Antoine van Gastel
Lars van Bergen
Louis Arts
Gemengd 35+
Team 1
2e klasse
Anneke Dekkers Klerken
Debby Amelink
Feikje Wesseldijk
Lieke Pothof (c)
Bennie Schmidt
Jan Hopman
Kees Dinnessen
Gemengd 35+
Team 2
2e klasse
Cilia Rosendaal
Il Janssen
Lidwine Steentjes-Valk
Suzanne van Ottele (c)
Eddie Kerkman
Hein van Ottele
Lex Onderstal
Marcel Schmidt
Heren 17+
Team 1
2e klasse
Koen Hopman (c)
Ludo Verlinden
Martijn Peters
Niek Gorris
Quinten Dinnessen
Heren 17+
Team 2
3e klasse
Bernard Janssen
Jip van der Heijden
Koen van Aalst
Koen van der Heijden
Marc Brouwers
Martijn van Dinter
Silver de Bruijn
Tom Teurlings (c)
Heren 17+
Team 3
4e klasse
Jorn Hagemeijer (c)
Mark Wagemans
Rob Weijs
Roel Gugelot
Ward Gugelot
Heren 17+
Team 4
4e klasse
Bram van der Cruijsen
Fred Koster
Gijs Vrolijks
Maan van Megen
Marc Haanappel
Martijn Roumen
Pierre van de Heuvel

Pieter Pelser (c)
Heren 17+
Team 5
4e klasse
Bert Erdtsieck (c)
Bram Janssen
Carlo Peters
Harm Timmermans
Marcel aan de Brugh
Sander van Ooijen
Ton Geurts
Vincent Wesseling

 

Zondag

Competitiesoort Team
Gemengd 35+
Team 1
3e klasse
Katja Elmendorp
Monique Hermens
Stefanie Cerneüs-Papen
Frank Papen (c)
Philip Arts
Rob Hermens
Gemengd Dubbel
Team 1
3e klasse
Jomy de Fretes
Renske Berends
Job Engel

Raymond Sonderen (c)
Rob Polman
8&9-tennis
Team 1
Open klasse
Glenda Scanlon (c)
Mariska den Uil
Nicoline Lambers
David Artz
Leo den Uil

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 24 377 0353

Sportpark De Schoonhorst

Kerkstraat 54
6543 KK Nijmegen