Hieronder staat de teamindeling voor de Najaarscompetitie 2023. De (c) geeft aan wie de captain van het team is.
Bij elk team wordt er onder het teamnummer en de klasse gelinkt naar de poule-indeling en de speelschema's op MijnKNLTB.toernooi.nl. Deze staan ook in de KNLTB ClubApp.
Vrijdag
Competitiesoort | Team |
Dames Dubbel 17+ Team 1 - 4e klasse |
Daphne Maas Els Ekvall Emmy Schippers Hester van Bommel Jorieke Timmermans Silvia de Heide (c) Susanne Jans |
Dames Dubbel 17+ Team 2 - 4e klasse |
Janneke Kok Maaike Brink Niki Dinnissen Nila Taminiau Sanne de Bruijn (c) Sanne Geurts |
Dames Dubbel 17+ Team 3 - 4e klasse |
Anouk van de Water (c) Merel Jacobs Robbin van Hamsvoord Saskia Geurts Suzanne Koebrugge |
Dames Dubbel 35+ Team 1 - 1e klasse |
Brigitte de Greef Lidwine Steentjes Natasja Jacobs Patty van de Water (c) Suzanne van Ottele |
Dames Dubbel 35+ Team 2 - 4e klasse |
Emmy Schippers Iris Weerden Martine Geurtjens Monique Hermens Rebecca Kemper Stefanie Cerneus-Papen (c) Susan Koster |
Gemengd Dubbel 17+ Team 1- 1e klasse |
Anoek Verbruggen Julia van Bergen (c) Perly Loenen Jelle Arts Jeroen Raedts Kay Volleberg |
Gemengd Dubbel 17+ Team 2 - 2e klasse |
Evelien Reuvers Kathelijne Wentink Sanne Verhagen (c) Jerry Christ Koen Poelhekke Luis Garcia Martinez |
Heren Dubbel 17+ Team 1 - 4e klasse |
Bart Jacobs Booy Rodermond Diederik Roos Guido Zwart (c) Maurice Faassen Thymen Wabeke |
Zaterdag
Competitiesoort | Team |
Dames 17+ Team 1 - 2e klasse |
Esmee Siemens Marèl Essink Marjos Nijboer (c) Mireille van Haaren |
Dames Dubbel 17+ Team 1 - 3e klasse |
Davy Pape Laura Ligtenberg (c) Marlous Beaumont Nicole van Haeren Saskia Weener Stéphanie Renirie |
Dames Dubbel 17+ Team 2 - 4e klasse |
Jade Gielens Jasmijn Gielens (c) Karin Bosman Marianthi Flammos Sandra van Helsdingen |
Gemengd Dubbel 17+ Team 1 - 1e klasse |
Julia van Bergen Marieke Vollebregt (c) Bram Verhoeven Gijs Mahler Jeroen Raedts |
Gemengd Dubbel 17+ Team 1 - 3e klasse |
Anne Drummen Jomy de Fretes (c) Job Engel Raymond Sonderen Rob Polman |
Heren 17+ Team 1 - 3e klasse |
Günther Stamper Marc Haanappel Michel Vossenberg Pieter van den Ende Ralf Peters Roel Peeters Vincent Wesseling (c) |
Heren 17+ Team 2 - 3e klasse |
Gijs Vrolijks Koen van der Heijden Luuk van der Heijden Maan van Megen (c) |
Zondag
Competitiesoort | Team |
Gemengd Dubbel Team 1 - 3e klasse |
Katja Elmendorp Monique Hermens Stefanie Cerneüs-Papen Frank Papen (c) Philip Arts Rob Hermens |